Nejvíc miluji, když mám dobrou náladu :-D a když (což přichází naprosto spontánně v konkrétní situaci) vidím, že ten, s kým se setkám, je podobně naladěný a můžeme se ze srdce zasmát a taky si ze sebe utahovat.


To platí i v kontaktu v obchodech. Je fakt, že to, co zde uvádím, se už stalo před delším časem, ale podařilo se mi už 3x položit v obchodech dotazy, které zřejmě nejsou úplně typické a těším se na další.

Nejvíc jsem se bavila v optice, kde pracuje dost veselý pán. Kdysi jsem čekala ve frontě a zadržovala smích, když slečna, která chtěla přejít na kontaktní čočky, se mj. ptala, zda s tím může do bazénu, jestli jí to nevyplave.. a pan optik jí řekl: Jóó, kdepak čočky, v bazénu plavou kolikrát úplně jiné věci...! 

To já jsem měla jen jeden dotaz. Chtěla jsem osondovat situaci a  tak jsem se začátkem prosince ptala: Prosím Vás a jak na tom budete s brýlemi v lednu? (myšleno zásobou)

Pak jsem si kupovala kolo a mezi jinými dotazy mě zajímala důležitá věc: Prosím Vás a jakou to má nosnost?

Mám světlou pleť, v dětství dokonce pihy a také mám hodně mateřských znamének a objevují se i nová. Tak jsem neváhala a zašla si je nechat zkontrolovat na kožní. Některé jsou vyloženě tělové barvy. A říkám paní doktorce: A nejsou to stařecké skrny? 

Tyhlety extempore používám jen v situacích, kdy mi je jasné, že to bude pochopeno přesně tak, jak to myslím.