... V jistém slova smyslu parodie na margo inzerátů, které začínají takřka stejně a na to právě reaguji např. první větou. Appropós: což ho uveřejnit?

 

Inzerát:

NE, NEJSEM životem zklamaná. Toužím po partnerském vztahu, po rodinném životě. Ta, která inzeráty moc nemusí, jde do toho .. Protože přirozenou cestou nemám jak a kde na partnera narazit. I když je dnes celk. rodina v krizi, stále věřím, že nejsem jediná, kdo touží založit rodinu na křesťanských hodnotách a že víra v Boha neznamená jen chození v neděli do kostela. Tebe jsem zatím nenašla, spíš mám na ty inzeráty smůlu, páč se kolem mě točí tak trochu "podivíni". Těžko se to vysvětluje. Toužím po někom, s kým si velmi dobře sednu v komunikačním kanálu, protože je to docela zásadní. Takového, který má nadhled. Který umí vnímat člověka vcelku. Radostného, na svět pozitivně dívajícího se, který ví, že nemůžeme nadávat na svět, aniž bychom nechtěli pracovat každý sám na sobě. Takového, který si na každé schůzce nebude připravovat témata, "aby zaplnil díru", např. o rekonstrukci Kájinkova případu, o psychologii návštěv, nosorožcích .. ano, také se mi to stalo.  Samozřejme i sympatie budou hrát svou úlohu. Ale to ukáže až osobní kontakt. Jestli se v repertoáru najde i smysl pro humor, nebudu se zlobit. Mám slabost pro hodné hochy (hodný neznamená ušláplý), gentlemany a jistou kultivovanost. Je mi 30 let, nejsem vysoká, měřím tak 161 cm, váha t.č. trochu navíc - no jo, byla zima, no .. ale už pracuji na rekondici. Vzhledem k mé výšce bych chtěla k sobě optimálně vysokého, abych si nemusela přistavovat žebř. Ale ani ne malého, měl by být vyšší než já. Taktéž akurátné váhy, ani "vyzáblého", ani cvalíka. Ale tyto fyzické parametry rozhodně nechci stavět na první místo, uvádím to pro oboustranný náhled.

Mé zájmy: např. turistika v každém ročním období, dále cykloturistika, plavání, výlety, příroda, zvířata, četba a psaní, kultura, fotografování, kávičky, přiměřené sdružování se s lidmi, společnost i samota aj.

Věk: tak od 29 let do max. 35 let.

Církev: Římsko-katolická

Skama? Tož nejlépe z UHA a okolí = do 30 km na všechny světové strany.

Tak chlapci, pište. :-)