Samozřejmě, partnerský vztah, nebo chcete-li, budování partnerského vztahu, je náročná disciplína, který prochází různými údolími, vrcholy i pády, které jsou ale velmi důležité v té předpřípravě směru k potencionálnímu manželství. Takže bychom asi měli být za různé zkoušky vděčni. Nikterak nechci zlehčovat ani stanoviska různých odborníků, ale s nadsázkou, já Vám milé slečny, dámy a vůbec všechny ženy, přišla na vlastní teorii, jak poznat, že ten vztah se stává čím dál vážnější.

Možná že to spíš pověnuji velice mladinkým slečnám, ty moje úvahy. Každopádně ale, pokud chlap už začne bezostyšně před Vámi prdět, máte napůl vyhráno. Znamená to, že ten vztah už je takový ustálený. A zvlášť, pokud tuto skutečnost přijmete a začleníte do běžného života. Když se k tomu navíc přidá "výraz jako z Marsu" Vašeho milého, když po něm něco chcete (výraz, jako byste ani nemluvili česky) a když se vůbec velice diví, když po něm něco chcete, to je ONO.

Víte, já už si iluze dávno nedělám a myslím, že jakkoliv je "ten Váš" úžasný, já když to tak pozoruji v okolí, tak ti chlapi (ale neříkám že ne i ženské) mají tendenci po určitém čase sklouzávat do pozic, "stačí mi dobré jídlo, nějaké pivčo, a aby mě moje pustila ven". Jistěže pokud někdo spolu tráví léta až desetiletí, něčemu takovému se skoro nedá vyhnout. I přesto, že je NUTNÉ CELÝ ŽIVOT VZTAH UTUŽOVAT, TZN. ŽÁDNÉ ŽE PO SVATBĚ UŽ NA TO DLABU, NAOPAK, TO NENÍ KONEC, NÝBRŽ ZAČÁTEK. NEJLÉPE JE, KDYŽ SI TO UVĚDOMUJÍ OBA.

Ale povzbudivá zpráva je tato: Věřte, že pokud váš milý začne prdět už před svatbou, je to neocenitelné. Vždyť kolik maminek, včetně mojí, popisují, jak chodili jejich protějšky na rande krásně navonění, byli zdvořilí, galantní a teprve po svatbě začali vykazovat výše uvedené znaky jako prdění, krkání (bez omluvy), zvedlé prkýnko, nebo dokonce i nespláchnutý záchod! Nemusím dodávat, že maminky byly šokované. Pokud toto ještě neznáte a řeknete si, že "takové prkotiny", tak věřte, že když se tyto prkotiny stávají pernamentními, opravdu to na..í..ra. :-D Takže když to přijmete už se vším všudy nastálo, jen dobře. Že se chlap změní? Věřte, nezmění.

Přeji hodně Božího požehnání, trpělivosti i vytrvalosti.

:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D